Poszukujemy osób do pracy w sektorze graficznym.

Szukasz pracy na dynamicznym stanowisku, lubisz mieć czyste ręce i pracować pod dachem? Aplikuj na jedno ze stanowisk w drukarni.

Zakres obowiązków:

Będziesz stanowić część zespołu, do którego zadań należy drukowanie, pakowanie i wysyłka różnych produktów. Prześlij nam swoją aplikację, a razem ze zleceniodawcą wybierzemy najbardziej odpowiednią dla Ciebie funkcję.

Najczęściej dostępne funkcje:

  • Operator maszyny;
  • Skaner / pakowacz;
  • Pracownik logistyki;
  • Kontroler jakości.

Wymagania:

  • Dokładność i elastyczność;
  • Kilkuletnie doświadczenie w firmie o podobnym profilu jest dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość języka niderlandzkiego);
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • Pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie;
  • Zakwaterowanie, jeżeli nie masz stałego miejsca zamieszkania w Holandii;
  • Pracę na zasadzie projektu;
  • Dowóz z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem;
  • Wynagrodzenie w zaleznosci od doswiadczenia.

Chciałbym otrzymać twoją aplikację

Agnieszka Pieprzak

Koordynator Personalny

Publicatiedatum
13-02-2022
Dienstverband
Fulltime
Standplaats
Nieuw-Vennep

Zgłoszenie kandydatury