Szukasz pracy w dynamicznym miejscu i masz rękę do roślin? Aplikuj na stanowisko pracownika szklarni u jednego z naszych zleceniodawców z okolic Aalsmeer.

Rodzaj pracy:
Jako pracownik szklarni będziesz pracować przy różnych etapach produkcji. Będziesz przyjmować i przygotowywać zamówienia na giełdę. Oprócz tego będziesz sadzić, przesadzać i zbierać rośliny. Masz zmysł logistyczny i umiesz radzić sobie z wózkiem paletowym. Razem z zespołem dbasz o to, aby nasi klienci otrzymali zamówione produkty.

Najczęściej wykonywane zadania:

  • Przygotowywanie zamówień;
  • Sadzenie, przesadzanie i zbieranie roślin;
  • Asystowanie brygadziście.

Wymagania:

  • Dokładność, elastyczność i samodzielność;
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku jest dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość języka niderlandzkiego);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • Pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie;
  • Zakwaterowanie, jeżeli nie masz stałego miejsca zamieszkania w Holandii;
  • Pracę na zasadzie projektu;
  • Dowóz z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem;
  • Wynagrodzenie zaleznosci od doswiadczenia.

Chciałbym otrzymać twoją aplikację

Joanna Lutjenhuis

Konsultant

Publicatiedatum
13-02-2022
Dienstverband
flex
Standplaats
Nieuw-Vennep
Salarisindicatie
12.12 hour

Zgłoszenie kandydatury