Masz rękę do kwiatów i jesteś osobą kreatywną? Ta oferta będzie dla Ciebie świetna. Jako pracownik produkcji będziesz razem z innymi kreatywnymi członkami zespołu tworzyć różnego rodzaju kompozycje z roślin na taśmie produkcyjnej.

Rodzaj pracy:

Pracujesz zespołowo na taśmie produkcyjnej i odpowiadasz za różne etapy procesu produkcji, takie jak np. doniczkowanie roślin, klejenie ozdób lub układanie gotowych kompozycji na wózkach i ustawianie ich w magazynie. Kompozycje, które stworzysz ze swoim zespołem będą sprzedawane między innymi na europejskich stacjach benzynowych.

Najczęściej wykonywane zadania:

  • Uzupełniane podłoża, mchu i/lub innego wypełnienia;
  • Przesadzanie roślin;
  • Układanie gotowych kompozycji na wózkach;
  • Rejestracja czasu i ilości produktów;
  • Prace magazynowe;
  • Nanoszenie naklejek i etykiet;
  • Sygnalizowanie uchybień jakościowych kierownikowi taśmy lub produkcji;
  • Porządkowanie miejsca pracy i jego otoczenia.

Wymagania:

  • Bardzo dobra kondycja fizyczna;
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym jest dodatkowym atutem;
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość branży ogrodniczej.

Oferujemy:

  • Pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie;
  • Zakwaterowanie, jeżeli nie masz stałego miejsca zamieszkania w Holandii;
  • Pracę na zasadzie projektu;
  • Dowóz z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem;
  • Wynagrodzenie zaleznosci od doswiadczenia.

Chciałbym otrzymać twoją aplikację

Anna Lewandowska

Intercedent

Publicatiedatum
13-02-2022
Dienstverband
flex
Standplaats
Nieuw-Vennep
Salarisindicatie
11.75 hour

Zgłoszenie kandydatury